Slide Důslednost. Všichni naši pracovníci v úklidových službách používají
služební telefony s GPS lokátorem. Každý krok v rámci
své práce dokumentují a my zase sledujeme jejich polohu ve městě.

Nikdy vám tak nebudeme účtovat nic, co bychom skutečně neudělali...

Víme, jak je práce v bezpečném a čistém prostředí důležitá, a proto poskytujeme v rámci našich služeb i úklidové a údržbářské činnosti, které vám zajistí čistotu a plnou funkčnost vašich prostor.

Naší prioritou je důslednost, osobní přístup k plnění požadavků klienta a ochrana jeho soukromí. Naše služby jsou postavené na vytváření důvěryhodných vztahů vedoucích ke spokojenosti jak našeho klienta, tak našich zaměstnanců.

S našimi zákazníky jsme v neustálém kontaktu, dokážeme zajistit různé operativní služby, přizpůsobit se klientovým časovým možnostem i chodu administrativní budovy.

Prověření zaměstnanci

Všichni zaměstnanci Red Hawk Security jsou pravidelně prověřováni a proškolováni tak aby byli schopni zajistit různé druhy úklidů. Podmínkou každého z našich zaměstnanců úklidu v naší firmě je vždy čistý trestní rejstřík, důslednost, diskrétnost a naprostá spolehlivost.

Kontrola práce

Abychom si mohli být jistí kvalitně odvedenou prací našich zaměstnanců, zavedli jsme i u úklidových činností systém kontroly výkonu našich pracovníků. Každý zaměstnanec eviduje svou docházku na objektu a eviduje svou odvedenou práci skrz náš zákaznický intranet kam má neustálý přístup i každý náš klient. Tento systém umožňuje jak našim klientům, tak i našim provozním manažerům neustálý dohled nad veškerou činností na objektu.

Údržbářská činnost

V rámci poskytování úklidových služeb jsou pro nás také samozřejmostí menší operativní údržbářské práce na objektu. V rámci našeho firemního intranetu nabízíme klientům snadnou a rychlou komunikaci s našimi údržbáři, kteří jsou schopni se na váš objekt dostavit a okamžitě reagovat na danou situaci.

Pravidelný úklid

Zaměstnanci Red Hawk Security jsou schopni zajistit široké spektrum úklidových služeb a to jak strojových, tak ručních. Pravidelný úklid jsme schopni zajistit v jakýkoliv čas, 7 dní v týdnu.