Elektronické zabezpečení objektů

V rámci bezpečnosti poskytujeme služby poradenství, dodávky, pronájem a servis v oboru elektronických zabezpečovacích systémů pro soukromou i veřejnou sféru.

Naše služby poskytujeme v několika úrovních. Dokážeme zabezpečit váš objekt běžnými spolehlivými monitorovacími a poplašnými zařízeními, ale také výkonnými systémy, které můžeme naprogramovat přesně podle vašich přání a konkrétního účelu, který mají plnit.

KAMEROVÉ SYSTÉMY (CCTV)

Naši vyškolení technici vás provedou instalací kamerového systému od začátku až do konce a po instalaci zajistí také pravidelnou údržbu. Zdarma provedeme zaměření prostoru, navrhneme vhodné umístění i technologii (rozlišení, přísvit pro záznam v noci), následně s vámi prokonzultujeme všechny možnosti řešení. Zároveň vám poradíme se všemi legislativními procesy, které s instalací kamerového systému souvisejí.

PZTS – EZS – ELEKTRONICKÝ ALARM

Specializujeme se na návrh a instalaci zabezpečovacích systémů od společností Jablotron, Paradox a HikVision, ale s našimi dodavateli si poradíme s jakýmkoliv běžně užívaným systémem. Najdeme vhodné řešení pro váš objekt, připravíme dokumentaci, provedeme dodávku, instalaci a zaučení obsluhy. Následně zajistíme pravidelné revize a kontrolu zabezpečovacích systémů.

SYSTÉMY PRO KONTROLU VSTUPU (ACS)

Dodáváme přístupové (ACS) systémy od společnosti HikVision, která nabízí jak jednoduchá řešení v podobě přístupových RFID/NFC/Mifare karet, tak i nejmodernější systémy s vícefaktorovým ověřením na bázi otisků prstů a rozpoznávání obličeje.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE NA BÁZI UMĚLÉ INTELIGENCE

Jsme výrobcem pokročilých technologií pro rozeznávání osob a objektů, které jsou postavené na tzv. Vision AI – tedy umělé inteligenci, která vyhodnocuje obraz z kamerového systému. Naše systémy dokážou číst SPZ, porovnávat tváře, rozeznávat různé objekty (nůž, zbraň, auto, zvíře), detekovat a predikovat chování. Každý takovýto systém je tvořen na zakázku pro konkrétního klienta.